خانه رویداد

ابتلای نوزادان به همه گیری کووید 19

ابتلای نوزادان به همه گیری کووید 19

اشتراک گذاری

از آنجا که نوزادان و کودکان نوپا نمی توانند علائم خود را به صورت کلامی بیان کنند ، والدین و مراقبان باید روش های دیگری برای ارزیابی سلامت آنها مانند اندازه گیری دما و نظارت بر تنفس آنها پیدا کنند.

در این وبینار با همکاری دکتر خدیجه السادات نجیب  استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز به آشنایی هر چه بیشتر همکاران با ابتلای نوزادان در همه گیری کووید19، پرداخته می شود. اهداف اختصاصی این وبینار  پرداختن به موضوعات ذیل است: 

  • آیا کووید 19 از طریق جفت به نوزادان منتقل می شود؟
  • آیا کووید 19 در حین زایمان به نوزادان منتقل می شود؟
  • آیا کووید 19از راه شیر به نوزادان منتقل می شود؟
  • مدیریت نوزادان مبتلا به کووید 19 چگونه باید انجام شود؟

پرسش و پاسخ: 10 دقیقه پس از اتمام برنامه

وبینار با حضور فعالانه شرکت کنندگان خود برگزار میشود و بازخورد شرکت کنندگان از طریق پرسش پاسخ ثبت میشود و اعضای محترم در انتهای برنامه میتوانند سوالات خود را مطرح نمایند. برای شرکت در این ویبار فقط کافیست به لینکی که در همین پست نیم ساعت پیش از شروع برنامه قابل نمایش میشود کلیک کنید و مستقیما بدون هیچ ثبتنامی وارد کلاس شوید.

 

  • این برنامه داری امتیاز بازآموزی 1.25  است. و در صورت تمایل به کسب این امتیاز ثبت نام در سایت بازآموزی (حداکثر تا یک ساعت قبل از شروع وبینار) ضروری است. از بخش وبینارها در سایت IRCME.ir  اقدام بفرمایید.

شما برای شرکت در این وبینار نیاز به نصب هیچ برنامه ای ندارید و اگر به هر دلیلی نتوانستید در وبینار تعاملی شرکت بفرمایید همزمان بصورت پخش زنده نیز از طریق آیکون "پخش زنده" در همین آپ (تارنما) اختصاصی اداره کننده وبینارهای انجمن کودکان در دسترس شما خواهد بود.

برای ورود روی لینک زیر کلیک کرده و پس از وارد کردن نام و کد ملی (بصورت ارقام انگلیسی) خود دکمه join  را بزنید و وارد کلاس شوید .در پاسخ به پرسش نحوه حضور، گزینه Microphone را کلیک کنید و زمانی که اکوی صدای خود را شندید کلمه yes را بزنید. ضمنا برای حضور در کلاس، نیاز به نصب هیچ نرم افزار و ثبتنامی نمیباشد. 

لینک ارایه این وبینار در آپارات: https://aparat.com/v/cZS7J

 

شروع: سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ۰۷:۵۰

پایان: سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ۰۹:۳۰


ضمیمه ها

پوستر وبینار

لینک ویدیو در آپارات


0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این موضوع ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید!

دیدگاه شما

وبینار آنلاین

کمی بیشتر

مطالب همسو با این مطلب