خانه رویداد

بیماری کووید ۱۹ از منظر بیماریهای آلرژی و ایمونولوژی

بیماری کووید ۱۹ از منظر بیماریهای آلرژی و ایمونولوژی

اشتراک گذاری

بسیاری از ما در حال دست و پنجه نرم کردن با ترس‌ها و پرسش‌های بی‌جواب درباره عفونت با ویروس کرونا هستیم؛ ویروسی که شناخت زیادی نسبت به آن نداریم. با هر سرفه، قطره‌ای آبریزش بینی یا کمی خارش گلو از خود می‌پرسیم: کرونا گرفته‌ام؟ با اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده می‌دانیم که عفونت کرونا در درصد کمی از افراد به علائم شدید تنفسی و حتی گاهی مرگ منتهی می‌شود و بیشتر مبتلایان علائم خفیف تا متوسط را تجربه می‌کنند.

در این وبینار با همکاری دکتر سهیلا آل یاسین استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نحوه علایم درگیری ارگان های مختلف و مدیریت آن و جدیدترین راهکارها جهت تشیخص ، درمان آلرژی پرداخته می شود. اهداف اختصاصی این وبینار  پرداختن به موضوعات ذیل است: 

  1. آیا بیماری کووید ۱۹ روی بیماری آسم اثر دارد ؟
  2. آیا بیماری کووید ۱۹ روی بیماری‌های آلرژی دیگر اثر دارد؟
  3.  آیا بیماری کووید ۱۹ روی بیماران نقص ایمنی اثر دارد؟

پرسش و پاسخ: 10 دقیقه پس از اتمام برنامه

وبینار با حضور فعالانه شرکت کنندگان خود برگزار میشود و بازخورد شرکت کنندگان از طریق پرسش پاسخ ثبت میشود و اعضای محترم در انتهای برنامه میتوانند سوالات خود را مطرح نمایند. برای شرکت در این ویبار فقط کافیست به لینکی که در همین پست نیم ساعت پیش از شروع برنامه قابل نمایش میشود کلیک کنید و مستقیما بدون هیچ ثبتنامی وارد کلاس شوید.

 

  • این برنامه داری امتیاز بازآموزی 1.25  است. و در صورت تمایل به کسب این امتیاز ثبت نام در سایت بازآموزی (حداکثر تا یک ساعت قبل از شروع وبینار) ضروری است. از بخش وبینارها در سایت IRCME.ir  اقدام بفرمایید.

شما برای شرکت در این وبینار نیاز به نصب هیچ برنامه ای ندارید و اگر به هر دلیلی نتوانستید در وبینار تعاملی شرکت بفرمایید همزمان بصورت پخش زنده نیز از طریق آیکون "پخش زنده" در همین آپ (تارنما) اختصاصی اداره کننده وبینارهای انجمن کودکان در دسترس شما خواهد بود.

برای ورود روی لینک زیر کلیک کرده و پس از وارد کردن نام و کد ملی خود دکمه join  را بزنید و وارد کلاس شوید .در پاسخ به پرسش نحوه حضور، گزینه Microphone را کلیک کنید و زمانی که اکوی صدای خود را شندید کلمه yes را بزنید. ضمنا برای حضور در کلاس، نیاز به نصب هیچ نرم افزار و ثبتنامی نمیباشد.

برای دیدن ریکورد سرور به این قسمت کلیک کنید. فایل ویدیو متعاقبا بارگذاری خواهد شد. 

 

شروع: سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ ۰۷:۵۰

پایان: سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ ۰۹:۱۵


ضمیمه ها

پوستر وبینار

ویدیو کامل ارایه وبینار


3 دیدگاه

Sohrab Zarei
Sohrab Zarei

سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

مطالب بسیار مفید بود

Sohrab Zarei
Sohrab Zarei

سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۷

با راهنماای گفته شده نمی توانم وارد شوم

Sohrab Zarei
Sohrab Zarei

سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۲

ورود به سایت شما بسیار مشکل است خسته نباشید

دیدگاه شما

کمی بیشتر

مطالب همسو با این مطلب