خانه رویداد

مراقبت از نوزاد متولد شده از مادر مشکوک یا مبتلا به بیماری کووید 19

مراقبت از نوزاد متولد شده از مادر مشکوک یا مبتلا به بیماری کووید 19

اشتراک گذاری

اهداف عمومی: آشنایی با بیماری کووید در نوزادان

اهداف اختصاصی:

  1. نحوه مراقبت ازنوزاد مشکوک یا مبتلا به کووید
  2. اقدامات تشخیصی در نوزاد مشکوک یا مبتلا به کووید
  3. اقدامات درمانی در نوزاد مشکوک یا مبتلا به کووید

در این وبینار به آشنایی با بیماری کووید در نوزادان، نحوه مراقبت ازنوزاد مشکوک یا مبتلا، اقدامات تشخیصی در این نوزادان و نحوه درمان می پردازیم

در این وبینار با همکاری دکتر رضا بهرامی استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز به جدیدترین راه کارهای مراقبتی از نوزادان مبتلا به کووید۱۹ و آنانی که از مادران آلوده بدنیا آمدند، پرداخته می شود.

پرسش و پاسخ: 10 دقیقه پس از اتمام برنامه

وبینار با حضور فعالانه شرکت کنندگان خود برگزار میشود و بازخورد شرکت کنندگان از طریق پرسش پاسخ ثبت میشود و اعضای محترم در انتهای برنامه میتوانند سوالات خود را مطرح نمایند. برای شرکت در این ویبار فقط کافیست به لینکی که در همین پست نیم ساعت پیش از شروع برنامه قابل نمایش میشود کلیک کنید و مستقیما بدون هیچ ثبتنامی وارد کلاس شوید.

این قسمت از سری جلسات وبینار ما نیز توسط شرکتDanone مورد حمایت قرار گرفت. 

  • این برنامه داری امتیاز بازآموزی 1.25  است. و در صورت تمایل به کسب این امتیاز ثبت نام در سایت بازآموزی (حداکثر تا یک ساعت قبل از شروع وبینار) ضروری است. از بخش وبینارها در سایت IRCME.ir  اقدام بفرمایید.

شما برای شرکت در این وبینار نیاز به نصب هیچ برنامه ای ندارید و اگر به هر دلیلی نتوانستید در وبینار تعاملی شرکت بفرمایید همزمان بصورت پخش زنده نیز از طریق آیکون "پخش زنده" در همین آپ (تارنما) اختصاصی اداره کننده وبینارهای انجمن کودکان در دسترس شما خواهد بود.

برای ورود روی لینک زیر کلیک کرده و پس از وارد کردن نام و کد ملی خود می توانید وارد کلاس شوید .در پاسخ به پرسش نحوه حضور، گزینه Microphone را کلیک کنید و زمانی که اکوی صدای خود را شندید کلمه yes را بزنید. ضمنا برای حضور در کلاس، نیاز به نصب هیچ نرم افزار و ثبتنامی نمیباشد.

لینک آپارات: https://aparat.com/v/XHTmw 

شروع: سه شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۰۷:۵۰

پایان: سه شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۰۹:۳۰


ضمیمه ها

پوستر وبینار

ویدیو کامل ارایه وبینار 720

ویدیو با کیفیت 360


0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این موضوع ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید!

دیدگاه شما

وبینار علمی

کمی بیشتر

مطالب همسو با این مطلب