خانه رویداد

عوارض نورولوژیک ناشی از کویید 19 در کودکان و بالغین

عوارض نورولوژیک ناشی از کویید 19 در کودکان و بالغین

اشتراک گذاری

برآورد شیوع عوارض عصبی مرتبط با عفونت و سندرم چند سیستمی التهابی کودکان در کودکان و نوجوانان بستری در بیمارستان حدود ۳.۸ مورد در هر ۱۰۰ بیمار است.

گذشته از عوارض تنفسی و قلبی عروقی، بیماران مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در معرض خطر بالایی از بروز علائم عصبی از جمله انسفالوپاتی، سکته مغزی، اختلالات عصبی عضلانی و تشنج هستند. مشخص شده است در کودکان مبتلا به کووید ۱۹ که عفونت کروناویروس با سندرم التهاب چند سیستم در کودکان ارتباط دارد که یک بیماری نادر اما جدی با التهاب ثانویه شد. 

هدف اختصاصی: بررسی عوارض نورولوژیک ناشی از کویید 19 در کودکان و بالغین

زمان برگزاری این وبینار: پنج شنبه1 اردیبهشت 1401 می باشد.

پرسش و پاسخ 10 دقیقه پس از اتمام برنامه

این برنامه دارای امتیاز باز آموزی 3 است. و در صورت تمایل به کسب این امتیاز ثبت نام در سایت بازآموزی (حداکثر تا یک ساعت قبل از شروع وبینار) ضروری است. از بخش وبینار در سایت IRCME.ir اقدام بفرمایید.

وبینار با حضور فعالانه شرکت کنندگان خود برگزار میشود و بازخورد شرکت کنندگان از طریق پرسش و پاسخ ثبت میشود و اعضای محترم در انتهای برنامه میتوانند نظرات خود را مطرح نمایند. برای شرکت در این وبینار فقط کافیست به لینکی که در همین پست نیم ساعت پیش از شروع برنامه قابل نمایش میشود کلیک کنید و مستقیما بدون هیچ ثبتنامی وارد کلاس شوید.

 1. این برنامه در ادوبی کانکت برگزار می شود . برای ورد به برنامه باید در ابتدا برنامه را نصب کرده باشید. لینک نصب برنامه در زیر آورده شده است. پس از نصب برنامه میتوانید از لینک کلاس وارد برنامه شوید . در صورتی که قبلا نصب کرده اید فقط وارد کلاس شوید و نصب مجدد  لازم ندارید. 

  دریافت افزونه Adobe Connect 

  دریافت برایWindows

  دریافت برای Android

  دریافت برای MacOS

  دریافت برای IOS

 

لینک کلاس مجازی: به عنوان مهمان وارد شوید. 

http://class1.vu.sums.ac.ir/pediatric

 

شروع: پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ ۰۹:۰۰

پایان: پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ ۱۲:۰۰


ضمیمه ها

پوستر وبینار

ویدیو وبینار


1 دیدگاه

راحله نبوی زاده
راحله نبوی زاده

پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱

از هر طریق و با هر وسیله تلاش میکنم نمی‌توان وارد کلاس شد

دیدگاه شما

کمی بیشتر

مطالب همسو با این مطلب